NB I

.

2024 május 11, szombat 19:21

Oda a tavaszi veretlenség! A Diósgyőr legyőzte a Ferencvárost – videóval

Egy héttel a sokkoló hétgólos vereséget követően Vladimir Radenkovics vezetőedző együttese két góllal nyert a bajnok ellen.

NB I

.

2024 május 11, szombat 17:26

A ZTE elleni döntetlennel biztos, hogy a Paks dobogón végez – videóval

Az utolsó forduló eredményeitől függően a zöld-fehérek a második vagy a harmadik helyen fejezik be az idényt.

NB I

.

2024 május 11, szombat 17:25

Vége! Kárpótolta szurkolóit a Diósgyőr

A múlt heti súlyos, Újpest elleni vereséget (0–7) követően a DVTK meglepetésre legyőzte a bajnok Ferencvárost.

NB II

.

2024 május 11, szombat 17:08

Kapaszkodik a szalmaszálba a Pécsi MFC – videóval

Nyert a Soroksár ellen Mátyus János vezetőedző együttese, s bár továbbra is kieső helyen szerénykedik, hátránya egy pontra csökkent a bentmaradást jelentő tizennegyedik helytől.

NB I

.

2024 május 11, szombat 15:25

Vége! Nem bírt egymással a Zalaegerszeg és a Paks

Ősszel a Paks 5–2-re, februárban a Zalaegerszeg 4–3-ra nyert idegenben, szombaton pedig döntetlent játszott egymással a két csapat.

NB I

.

2024 május 11, szombat 15:22

Győzelmével újra dobogóközelben a Puskás Akadémia – videóval

Az MTK elleni bajnokit húsz perc alatt lerendezte a felcsúti csapat, és egy pontra megközelítette a harmadik helyezett Fehérvárt, sőt akár az ezüstéremre is hajthat.

NB I

.

2024 május 11, szombat 13:25

Vége! Odaérhet még a dobogóra a Puskás Akadémia

Hornyák Zsolt vezetőedző együttesének mindenképpen győznie kellett az MTK ellen, hogy az utolsó fordulóban legyen még esélye elérni a harmadik helyet.

Bundesliga

.

2024 május 11, szombat 13:09

Győzelemmel búcsúzott Dárdai Pál a berlini szurkolóktól

Ha igaz a sajtóhír, a Hertha BSC vezetőedzője utolsó bajnokiján irányította csapatát hazai pályán, jövő héten idegenben fejezi be az idényt.

Sportal TV

.

2024 május 11, szombat 05:05

Pálinkás Gergő: „Készültem már az első duplámra az NB I-ben” – videóval

A Kecskemét csatára az élvonalban még sosem szerzett két gólt egy mérkőzésen, pénteken az Újpest ellen sikerült.

NB I

.

2024 május 10, péntek 20:51

Mészöly Géza: „A végeredmény és a hozzáállás is óriási csalódás” – videóval

Az Újpest vezetőedzője szerint nem szabad kizárólag Aboubakar Keitát hibáztatni a kapott gólokért, mert az egész csapat gyengén teljesített.

NB I

.

2024 május 10, péntek 20:46

Szabó István: „Horváth Krisztofer szeretne bekerülni az Eb-keretbe” – videóval

A Kecskemét vezetőedzője a csapategység mellett kiemelte támadója egész éves teljesítményét.

NB I

.

2024 május 10, péntek 20:06

Egy héttel a hétgólos győzelem után lenullázták az Újpestet – videóval

Pálinkás Gergő duplázott a Szusza Ferenc Stadionban, a Kecskemét esélyt sem adott Mészöly Géza vezetőedző együttesének.

NB I

.

2024 május 10, péntek 18:10

Vége! A Kecskemét átgázolt az Újpesten

Múlt héten a lila-fehérek lemosták a pályáról (7–0) a Diósgyőrt, és októberben a Kecskemét ellen is 5–3-ra nyertek a Szusza Ferenc Stadionban, ezúttal azonban Szabó István vezetőedző együttese visszavágott az őszi vereségért.

NB I

.

2024 május 10, péntek 06:00

Tudja, miért nem lesz telt ház a Diósgyőr–Ferencváros rangadón? – kvíz az NB I 32. fordulójáról

Figyelemmel követi az élvonal mérkőzéseit? Tudja esetleg, milyen banális esemény után kapott gólt a Paks legutóbb a Zalaegerszeg ellen? Nézzük, tizenkét kérdésből mennyire tudja a helyes választ.

Hírösszefoglaló

.

2024 május 09, csütörtök 11:00

Áll a bál a Bayernnél és a Diósgyőrnél; Sterbik már nincs kórházban – délelőtti hírösszefoglaló

Ha lemaradt volna a legfontosabb csütörtök délelőtti sporteseményekről, nálunk elolvashatja, megnézheti egy helyen.

Bajnokok Ligája

.

2024 május 09, csütörtök 09:08

Szabályos gólt vett el a játékvezető a Bayern Münchentől? Szavazzon!

Egyelőre nem csillapodnak a kedélyek a szerda esti Bajnokok Ligája-elődöntő 113. percében történt játékvezetői döntés miatt.

Eb 2024

.

2024 május 09, csütörtök 08:40

Döntőbe juttatta a Real Madridot a későn érő cserecsatár – Joselu-portré

Talán csak az Alavésben kapott rendszeresen bizalmat a német születésű csatár, aki pályafutása alatt negyedik kölcsönszerződését tölti.

.

2024 május 09, csütörtök 06:21

A Bayern vezérigazgatója már a jövő évi müncheni döntőről beszélt

Jan-Christian Dreesent büszkeséggel tölti el, hogy csapata négy év után újra BL-elődöntőt játszhatott, és emlékeztetett, hogy 2025-ben hazai pályán szeretnének pályára lépni a döntőben.

.

2024 május 09, csütörtök 05:36

„Megmagyarázhatatlan, de újra megtörtént” – Carlo Ancelotti értékelése a BL-döntőbe jutás után

Az olasz szakember hozzátette, az idény elején nem gondolta volna, hogy csapata eljut a fináléig a Bajnokok Ligájában.

Európa-liga

.

2024 május 09, csütörtök 04:37

A BL után a másik két európai kupában is kialakul a döntő párosítása – csütörtöki sportműsor

Az Aston Villa vagy az Olympiakosz lesz a Fiorentina ellenfele a harmadikszámú európai kupasorozatban, de az Európa-ligában is a fináléba jutásért lép pályára négy csapat.

.

2024 május 09, csütörtök 04:00

A Real Madrid és a Fiorentina is döntős, Rossi a legjobb tízben – reggeli hírösszefoglaló

Ha lemaradt volna a legfontosabb szerda esti sporteseményekről, nálunk elolvashatja, megnézheti egy helyen.

Sportal TV

.

2024 május 06, hétfő 14:00

HazaiPálya – Búcsúzott a Kisvárda; Hetet lőve maradt bent az UTE; Anyák napi fieszta a Groupamában

A Sportal Tv magyar labdarúgással foglalkozó műsorában a hazai bajnokságok küzdelmei mellett a nemzetközi kupában szereplő csapatok mérkőzéseit és a Marco Rossi vezette válogatott szereplését is kielemezzük.

NB I

.

2024 május 06, hétfő 11:04

Abena lesz a Fradi új alapembere? Diósgyőrben a zakó után is kísérleteznek? Muszáj összeomlani emberhátrányban?

A Sportál hétfőnként jelentkező rovatában minden NB I-es forduló után keressük a válaszokat azokra a kérdésekre, amelyek a hétvégi magyar bajnoki mérkőzések után fogalmazódnak meg a drukkerekben, a játékosokban vagy honlapunk újságíróiban.