Gálfi Dalma két játszmában kikapott a szlovák Anna-Karolina Schmiedlovától a parmai salakpályás női challenger teniszverseny első fordulójában, így nem jutott a 16 közé.

Kerékpár

.

2024 május 13, hétfő 16:14

Budapesten és környékén ugyanannyian voltak kíváncsiak a magyar körversenyre, mint a Giróra

Princzinger Péter, a Magyar Kerékpáros Szövetség (MKSZ) elnöke szerint a vasárnap zárult Tour de Hongrie szombati szakaszára Budapesten ugyanakkora tömeg volt kíváncsi, mint amikor két évvel korábban a Giro d'Italiát látta vendégül a magyar főváros.

Vízilabda

.

2024 május 13, hétfő 15:20

Döntöttek Kiss Csaba vezetőedző sorsáról Szegeden

A következő idényben is Kiss Csaba lesz a férfi vízilabda ob I-ben hetedik Szegedi VE vezetőedzője.

Serie A

.

2024 május 12, vasárnap 20:45

Az Atalanta legyőzte a Romát, így biztossá vált a Bologna és a Juve BL-indulása

Pont nélkül maradt az AS Roma az olasz labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában: a fővárosiak vasárnap este az Atalantától szenvedtek 2–1-es vereséget.

NB I

.

2024 május 12, vasárnap 19:25

Kikapott Debrecenben, így még nem biztos a Fehérvár dobogója – videóval

Egygólos hazai sikert hozott a 32. forduló záró mérkőzése a labdarúgó NB I-ben: a dobogóért harcoló Fehérvár FC Debrecenből távozott pont nélkül.

Serie A

.

2024 május 12, vasárnap 18:05

Ikszelt a sereghajtóval, még nem BL-induló a Juventus

Csak egy ponttal gazdagodott a Juventus az olasz labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában, így matematikailag még nem biztos a torinóiak Bajnokok Ligája-indulása...

Premier League

.

2024 május 12, vasárnap 17:25

A Man. Unitedet is legyőzte, egy lépéssel közelebb a bajnoki címhez az Arsenal – videóval

Játékban igen, gólokban viszont nem tudta felvenni a versenyt a Manchester United az Arsenallal az angol labdarúgó-bajnokság 37. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

La Liga

.

2024 május 12, vasárnap 13:55

„Ideje elénekelnünk a világ legszebb dalát” – ismét előkerült a szivar a Real Madrid ünneplésén

Újabb emlékezetes ünneplésen van túl a spanyol labdarúgó-bajnokságban első helyen záró Real Madrid együttese. A „királyi gárda” szurkolói vasárnap délután ellepték a főváros egyik legszebb és legforgalmasabb terét, a Plaza de Cibelest.

Egyéb egyéni

.

2024 május 11, szombat 20:30

Magyar aranyérem a karate Eb-n!

Európa-bajnoki aranyérmet nyert Tadissi Martial, a Honvéd karatékája a sportág 59. kontinensviadalán a horvátországi Zárában (Zadar) szombaton.

Birkózás

.

2024 május 11, szombat 19:42

Ligeti Dániel kikapott az elődöntőben, de még meglehet az olimpiai kvóta

A 125 kilós Ligeti Dániel kikapott kirgiz ellenfelétől a birkózók utolsó olimpiai kvalifikációs viadalának elődöntőjében, Isztambulban, de két győzelemmel még megszerezheti a párizsi kvótát.

.

2024 május 11, szombat 18:58

Megnehezítette a Chelsea dolgát a Nottingham – videóval

A véghajrához közeledve tudott fordítani a Chelsea a Nottingham Forest otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 37. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

La Liga

.

2024 május 11, szombat 18:34

Alapemberei nélkül is gálázott a Real Madrid – videóval

Nem okozott gondot a már biztos bajnok Real Madrid számára a Granada legyőzése a La Liga 35. fordulójának szombati játéknapján.

.

2024 május 11, szombat 16:17

Fordított a Spurs, megvan a második kieső a Premier League-ben

Pont nélkül maradt a Tottenham Hotpsur otthonában, így matematikailag is biztossá vált a Burnley kiesése az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban.

Kerékpár

.

2024 május 11, szombat 15:59

Nys Etyeken is a legjobb volt, Dina megőrizte a fehér trikót

Az összetettben vezető belga Thibau Nys diadalmaskodott a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny negyedik szakaszán, amelyen Dina Márton megtartotta a legjobb hazai bringásnak járó fehér trikót.

.

2024 május 11, szombat 15:04

Újabb magyar érem a tekvondó Eb-n!

Józsa Levente bronzérmes lett a 68 kilogrammos súlycsoportban a tekvondósok belgrádi Európa-bajnokságának szombati versenynapján.

.

2024 május 11, szombat 14:33

Hammerl, Péni és Pekler is lemaradt a döntőről

Hammerl Soma a 11., Péni István a 12., míg Pekler Zalán a 23. helyen zárt a puska 50 méteres három testhelyzetű versenyszámban, ezzel nem jutottak döntőbe a Bakuban zajló sportlövő világkupa-viadalon.

Európa-liga

.

2024 május 09, csütörtök 21:04

Drámai módon őrizte meg veretlenségét a Leverkusen; kialakult az El-döntő párosítása

Kis híján véget ért a Bayer Leverkusen 48 tétmérkőzésen át tartó veretlensége, de Xabi Alonso együttese végül 2–2-es döntetlennel harcolta ki helyét az Európa-liga fináléjába – ahol az Atalanta lesz az ellenfele.

NB I

.

2024 május 09, csütörtök 20:08

Két távozót is bejelentett az NB I-ből kieső Kisvárda

A labdarúgó NB I-ben biztos kieső Kisvárda két labdarúgójának is búcsút intett csütörtök este.

Tenisz

.

2024 május 08, szerda 11:40

Váratlanul visszavonulhat a Grand Slam-győztes teniszező

Osztrák sajtóhírek szerint idén ősszel befejezi profi pályafutását a 2020-as US Open győztese, Dominic Thiem.

Bajnokok Ligája

.

2024 május 08, szerda 07:11

Ezt gondolja a Dortmund távozó legendája a BL-döntőről

Második Bajnokok Ligája-döntőjére készül a Borussia Dortmunddal a csapat ikonikus játékosa, Marco Reus. A német kiválóság nyáron elhagyja a sárga-feketéket, így a finálé lesz az utolsó mérkőzése a klub színeiben.

.

2024 május 08, szerda 06:05

A Real Madridról kérdezték, Mbappé csúnyán faképnél hagyta a riportereket – videóval

A Paris Saint-Germain legnagyobb sztárját, Kylian Mbappét arról kérdezték a keddi Bajnokok Ligája-kiesést követően, hogy a Real Madridnak vagy a Bayern Münchennek szurkol-e szerdán a másik elődöntőben. A világbajnok támadó reakcióját látni kell...

Bundesliga

.

2024 május 07, kedd 13:10

A Bundesliga egyik legjobbja a Borussia Dortmundban folytathatja

A német labdarúgó-bajnokságban szereplő Borussia Dortmund a liga egyik legjobb góllövőjét, Serhou Guirassyt szemelte ki magának.

Tenisz

.

2024 május 07, kedd 10:56

Bondár Anna nem jutott főtáblára Rómában

Bondár Anna kikapott a selejtező második fordulójában, így nem jutott főtáblára a római salakpályás tenisztornán.

La Liga

.

2024 május 07, kedd 09:50

„Mindig veszíteni fogsz” – csúnyán kiosztotta Xavit a Girona edzője

A spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Girona vezetőedzője, Míchel elmondta, hogy szerinte miért nem sikeres a Xavi Hernández által irányított FC Barcelona.

Forma-1

.

2024 május 07, kedd 08:00

Szétesőben a Red Bull? Újabb nagy távozót jelenthetnek be

Adrian Newey távozása után újabb változások következhetnek be a Red Bull Forma–1-es csapatánál: állítólag Jonathan Wheatley sportigazgató is a távozást fontolgatja.