Küzdősportok

.

2024 május 13, hétfő 12:12

„Fantasztikus és elképesztő” – így értékelte az elnök a mieink Eb-szereplését

A hazai sportági szövetség elnöke fantasztikusnak nevezte a négy érmet, amelyet a magyar tekvondósok szereztek a vasárnap zárult belgrádi Európa-bajnokságon – írta az MTI.

Premier League

.

2024 május 13, hétfő 11:09

Szerződést hosszabbított Kerkez Milosék edzője – hivatalos

A Premier League-ben szereplő Bournemouth labdarúgócsapata saját hivatalos honlapján számolt be róla, hogy szerződést hosszabbított Andoni Iraola menedzserrel.

Jégkorong

.

2024 május 13, hétfő 10:14

A svájciak egy, a svédek négy góllal nyertek a hoki vb-n

A prágai A csoportban második helyen álló Svájc szoros csatában győzte le 6–5-re az osztrák együttest, míg az ostravai B csoportban az élen álló svédek a papírformát érvényesítve 5–1-re verték a lengyeleket a csehországi jégkorong-világbajnokságon – írta az MTI.

Nemzetközi labdarúgás

.

2024 május 13, hétfő 09:51

Hetekkel ezelőtt felfüggesztették, most szerződést bontottak az Európa-bajnok labdarúgóval

A 2016-ban Európa-bajnok portugál válogatott tagja, Nani saját Instagram-oldalán azt írta, hogy felbontotta szerződését az Adana Demirsporral, később a klub is bejelentette az elválást.

Úszás

.

2024 május 13, hétfő 09:16

SMS-ben szóltak a magyar világbajnoknak, hogy mégis induljon el az Eb-n

Előzetes terveivel ellentétben mégis indul a júniusban sorra kerülő belgrádi vizes Európa-bajnokság úszóversenyén Kós Hubert, a 200 méteres hátúszás világbajnoka – számolt be róla az MTI.

Kosárlabda

.

2024 május 13, hétfő 08:02

Egyenlített az Indiana és a Denver is az NBA-főcsoport elődöntőjében

Története harmadik legnagyobb play-off-sikerét aratta az Indiana Pacers az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság főcsoportjának elődöntőjében.

.

2024 május 13, hétfő 06:55

Ten Hag szerint most a szurkolók szemébe nézhetnek, Artetáék tovább álmodnak

Az Arsenal 1–0-ra verte az Old Traffordon a Manchester Unitedet, így továbbra is reménykedhet benne, hogy megnyeri a bajnoki címet.

.

2024 május 13, hétfő 05:57

Luis Enrique elárulta, hogy most miért nem cserélte le Mbappét

A Paris Saint-Germain vereséggel búcsúzott közönségétől, a Toulouse elleni 1–3 után Luis Enrique természetesen Kylian Mbappéról is szót ejtett.

Bundesliga

.

2024 május 13, hétfő 05:49

A műsorközlő jelentette be a Bayern támadójának távozását

Nyáron lejár a szerződése, így a következő idényt már nem a Bayern Münchennél kezdi meg Eric-Maxim Choupo-Moting.

NB I

.

2024 május 13, hétfő 05:03

Grzelak büszke a csapatára, Blagojevics kiemelt egy játékost

A Debrecen hazai pályán 1–0-ra verte a Fehérvárt a labdarúgó NB I 32. fordulójában. A vendégek hivatalos honlapja közölte a két szakvezető értékelését.

Röplabda

.

2024 május 12, vasárnap 11:55

Harmadikok lettek a magyar strandröpisek Horvátországban

Harmadik helyen zárta a magyar női válogatott a strandröplabda Nemzetek Kupája horvátországi selejtezőjét, miután a bibinjei torna csoportkörben a portugálokat legyőzte, az ukránoktól kikapott, majd a nyolc között a házigazdákon túljutott, az elődöntőben pedig aranyszettben alulmaradt a belgákkal szemben – írta az MTI.

.

2024 május 12, vasárnap 11:15

Nyolc közé jutott a magyar tekvondós az Európa-bajnokságon

Az 57 kilogrammban tavaly világbajnok Márton Luana győztes mérkőzésen mutatkozott be, s a nyolc közé jutott a tekvondósok belgrádi Európa-bajnokságának vasárnapi, utolsó versenynapján – írta az MTI.

Tenisz

.

2024 május 12, vasárnap 10:10

Adócsalás, hamis COVID-teszt? – megtörte a csendet a váratlanul visszavonult teniszező

Camila Giorgi saját Instagram-bejegyzésében ismerte el, hogy valóban visszavonult a profi tenisztől.

Kajak-kenu

.

2024 május 12, vasárnap 09:57

Kettős magyar sikerek a szegedi kajak-kenu vk-n

Férfi K-1 1000 méteren és női C-1 500 méteren is két magyar egység szerezte meg az első két helyet a szegedi kajak-kenu világkupán.

Bundesliga

.

2024 május 12, vasárnap 09:26

Gulácsi Péter a jövőjéről beszélt

A magyar labdarúgó-válogatott kapusa Lipcsét a második otthonának tekinti.

Kajak-kenu

.

2024 május 12, vasárnap 09:03

Majdnem minden döntőben lesz magyar hajó a szegedi kajak-kenu vk-n

A vasárnap reggeli középfutamokból öt magyar egység kvalifikálta magát a 11 órakor kezdődő döntőkbe a szegedi kajak-kenu világkupa-versenyen. A hét fináléból hatban lesz hazai hajó – írta az MTI.

.

2024 május 12, vasárnap 08:45

Eb-nyolcaddöntőbe jutott a magyar sportoló

A 62 kilogrammosok között szereplő Gueli Zoé 2:0-ra megnyerte első mérkőzését vasárnap a belgrádi tekvondó Európa-bajnokságon, ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe. A harmadik helyen kiemelt, tavaly világbajnok Márton Luana a legjobb 16 között kezd az 57 kg-osok között – írta az MTI.

Bundesliga

.

2024 május 12, vasárnap 07:58

Vasárnap „dinoszaurusz” lehet a magyar légiós csapata

A Hamburger SV pénteken alulmaradt Paderbornban a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) másodosztályban, így matematikai esélyét is elveszítette az osztályozóra.

.

2024 május 12, vasárnap 07:30

Távozik a PSG kapusa – hivatalos

Keylor Navas saját hivatalos Instagram-oldalán jelentette be, hogy a szezon végén távozik a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatától.

Kosárlabda

.

2024 május 12, vasárnap 06:14

Nyugaton a Dallas, keleten a Boston került előnybe

A Dallas Mavericks 105–101-re verte az Oklahoma City Thundert az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság főcsoport-elődöntőjében, míg a Boston Celtics Clevelandben nyert.

NB I

.

2024 május 12, vasárnap 05:01

Sztankovics elmondta, hogy mi különbözteti meg őket a többi csapattól – videókkal

A Diósgyőr szombaton elvette a Ferencváros tavaszi veretlenségét, és 2–0-ra legyőzte a már bajnok zöld-fehéreket a labdarúgó NB I-ben. Így értékeltek a szakvezetők a mérkőzés után. (fotó: Getty Images)

.

2024 május 12, vasárnap 04:42

Gazdag és Sallói gólja sem ért pontot az MLS-ben – videókkal

Gazdag Dániel és Sallói Dániel is betalált a Major League Soccer szombati játéknapján.

Egyéb egyéni

.

2024 május 10, péntek 13:56

A nyolcaddöntőnél tovább nem jutottak a magyarok az Eb-n

Az olimpiai számban szereplő Balogh Mátyás a legjobb 32 között, a csigás kategória két magyarja, Elekes Gergő és Szijártó László pedig egyaránt a nyolcaddöntőben búcsúzott pénteken az íjászok Európa-bajnokságán, Essenben – írta az MTI.

Kerékpár

.

2024 május 10, péntek 12:25

A magyar bringás elmondta, miért izgul a Tour de Hongrie befutója előtt

Dina Márton és Valent Márk egyformán jó formában várja a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny harmadik szakaszát – írta az MTI.