Atlétika

.

2024 május 18, szombat 20:37

Magyar sikerek a ciprusi atlétikai versenyen

Több értékes helyezést értek el a magyarok a Nemzetközi Atlétikai Szövetség Limasszolban rendezett bronz kategóriás versenyén – számolt be róla az MTI.

Kosárlabda

.

2024 május 18, szombat 20:22

A Kaposvár vereséggel búcsúzott a férfi kosárlabda NB I-től

A sereghajtó Kaposvár otthon 95–88-ra kikapott a Szegedtől a férfi kosárlabda NB I alsóházi rájátszásának tizedik, utolsó fordulójában – írta az MTI.

Kosárlabda

.

2024 május 18, szombat 20:09

Nem jutott tovább a férfi 3x3-as kosárválogatott

A magyar férfi válogatott 21–13-ra kikapott az osztrák csapattól szombaton a debreceni 3x3-as kosárlabda olimpiai selejtezőtorna harmadik fordulójában, így nem jutott tovább a negyeddöntőbe – írta az MTI.

Kosárlabda

.

2024 május 18, szombat 19:38

Kikapott, de csoportgyőztes a magyar 3x3-as kosárválogatott

A magyar női válogatott csoportgyőztesként bejutott a negyeddöntőbe szombaton a debreceni 3x3-as kosárlabda olimpiai selejtezőtornán – írta az MTI.

Tenisz

.

2024 május 18, szombat 19:31

A világelső nyerte a római WTA-tornát

A női tenisz világelsője, Iga Swiatek két héten belül másodszor is legyőzte a rangsorban mögötte második fehérorosz Arina Szabalenkát, akinél most szombaton a római salakpályás torna döntőjében bizonyult jobbnak.

Vízilabda

.

2024 május 18, szombat 18:33

Bronzérmes lett az OSC az ob I-ben

Az OSC végzett a harmadik helyen a férfi vízilabda ob I-ben – írta az MTI.

Kézilabda

.

2024 május 18, szombat 18:12

Ismét Veszprém–Szeged döntő lesz a férfi kézilabda Magyar Kupában

A Szeged után a címvédő Veszprém jutott döntőbe a férfi kézilabda Magyar Kupában, mivel 38–27-re legyőzte a Dabast a második elődöntőben, a Tatabányán zajló négyes döntő szombati játéknapján – számolt be róla az MTI.

Serie A

.

2024 május 18, szombat 18:01

Az Atalanta sikeres főpróbát tartott az El-döntőre, és bebiztosította a BL-indulását is

Az Atalanta kétgólos győzelmet aratott a Lecce otthonában a Serie A 37. fordulójában.

Kézilabda

.

2024 május 18, szombat 18:00

Kiesett a NEKA a férfi kézilabda NB I-ből

Kiesett a NEKA a férfi kézilabda NB I-ből, mivel a PLER-Budapest otthon 33–26-ra legyőzte a Csurgót szombaton az alapszakasz utolsó mérkőzésén – számolt be róla az MTI.

Egyéb egyéni

.

2024 május 18, szombat 17:30

Mindkét magyar sportlövő messze volt a kvótától

Hegyi Norbert 114 koronggal az 52. helyen végzett a trap versenyszámban a férfiaknál az olimpiai kvalifikációs lonatói koronglövő Európa-bajnokságon. A nőknél Jóna Bernadett is távol volt a hatos döntőtől, a negyedik sorozatban 21, az ötödikben 22 korongot ért el az első napi 67-hez és 110 koronggal a 25. helyen zárt.

Tenisz

.

2024 május 18, szombat 17:12

Stollár a selejtezőben búcsúzott

Stollár Fanny a selejtező első fordulójában búcsúzott a rabati salakpályás női tenisztornán – írta az MTI.

Jégkorong

.

2024 május 18, szombat 17:06

Svájc és Svédország is fölényesen nyert a jégkorong vb-n

Svájc 8–0-ra verte Dániát, Svédország pedig 7–2-re nyert Lettország ellen a csehországi jégkorong-világbajnokság csoportkörének szombati játéknapján – írta az MTI.

Kézilabda

.

2024 május 18, szombat 16:41

A Ferencváros már a bajnoki cím kapujában, kiesett a Kozármisleny

A listavezető Ferencváros otthon 39–26-ra nyert az Alba Fehérvár ellen a női kézilabda NB I szombati játéknapján – írta az MTI.

Kerékpár

.

2024 május 18, szombat 16:33

Ganna szakaszgyőzelme, Valter javított összetettben

Filippo Ganna nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyen a szombati egyéni időfutamot, ezzel visszavágott az összetettben éllovas Tadej Pogacarnak – írta az MTI.

Vívás

.

2024 május 18, szombat 16:23

Siklósi Gergely aranyérmes a vívó vk-n

Siklósi Gergely aranyérmet nyert a férfi párbajtőrözők franciaországi világkupaversenyén, Saint-Maurban – írta az MTI.

Kézilabda

.

2024 május 18, szombat 15:51

A Szeged került be elsőként a kézilabda Magyar Kupa döntőjébe

A Szeged 39–33-ra legyőzte a NEKA csapatát a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében, a Tatabányán zajló négyes döntő szombati játéknapján – írta az MTI.

.

2024 május 18, szombat 15:23

Szudi a nyolc között, Madarász kiesett az olimpiai selejtezőn

Szudi Ádám második mérkőzését is megnyerte a kieséses tábla második szakaszában, ezzel bejutott a nyolc közé az asztaliteniszezők szarajevói egyéni európai olimpiai selejtezőjén. Madarász Dóra kiesett – írta az MTI.

Premier League

.

2024 május 18, szombat 14:48

A szezon végén távozik a rendkívül kapós Premier League-edző

A Brighton labdarúgócsapata saját hivatalos oldalain jelentette be, hogy a szezon végén távozik Roberto De Zerbi menedzser.

Bajnokok Ligája

.

2024 május 18, szombat 14:31

Ancelotti eldöntötte, hogy ki véd a BL-döntőben

Thibaut Courtois áll majd a Real Madrid kapujában a labdarúgó Bajnokok Ligája június elsejei döntőjében – írta az MTI.

Úszás

.

2024 május 18, szombat 14:15

Nem volt magyar dobogós a nyíltvízi úszó Európa Kupa olaszországi nyitányán

Legjobb magyarként Kovács-Seres Hunor a 20. helyen zárt a nyíltvízi úszók olaszországi versenyén, az Európa Kupa nyitófordulójában – írta az MTI.

Bundesliga

.

2024 május 18, szombat 13:39

Eldőlt Dárdai sorsa a Herthánál – hivatalos

Dárdai Pál ismét távozik a német labdarúgó másodosztályban szereplő Hertha BSC vezetőedzői posztjáról, de élete végéig a klub kötelékében maradhat – írta az MTI.

Vízilabda

.

2024 május 18, szombat 13:26

Sima sikere után egy lépésre a címvédéstől a Ferencváros

A címvédő Ferencváros nyerte a férfi vízilabda ob I döntőjének első, szombati felvonását, így egy győzelemre került története 26. bajnoki címétől – írta az MTI.

Kajak-kenu

.

2024 május 17, péntek 14:10

Az olimpiai bajnok 41 évesen szállt vízre a maratoni kajak-kenu ob-n

A kajakos Kiszli Vanda megvédte címét a Győrben zajló maratoni kajak-kenu országos bajnokság első, pénteki napján – írta az MTI.

Atlétika

.

2024 május 17, péntek 13:29

12 év után tér vissza az olimpiára az atlétika egyik legnagyobb egyénisége

41 évesen ott lesz a párizsi olimpián Kenenisa Bekele, aki helyet kapott a tíz tagú etióp küldöttségben.